directSOFT

Programy directSOFT to wielomodułowe i wielofunkcyjne systemy wspierające przedsiębiorstwa w optymalnym wykorzystaniu potencjału oraz zasobów firmy poprzez intergację jej kluczowych systemów informatycznych tworząc jeden zintegrowany system.

Przeznaczeniem aplikacji jest scalenie zewnętrznych systemów - magazynowych i sprzedażowych - ze sklepami internetowymi, firmami kurierskimi itp.

Marka directSOFT powstała w oparciu o innowacyjne i nowoczesne technologie informatyczne. Systemy stworzone są do kompleksowej obsługi przedsiębiorstw o różnej wielkości i różnych profilach działalności. Cechują się łatwą obsługą i konfiguracją.

Właścicielem marki directSOFT jest firma ENVITO SP. Z O.O.

W portfolio firmy znajdują się zarówno gotowe produkty, wytworzone z myślą o najbardziej wymagających Klientach, jak również dedykowane rozwiązania zaspokajające różnorodne potrzeby Klientów. Oferujemy również usługi dotyczące rozszerzania funkcjonalności oprogramowania. Staramy się rozwijać na różnych płaszczyznach, aby spełniać najwyższe wymagania, jakie codziennie Państwo przed nami stawiają.
 

Naszym głównym celem jest maksymalne usprawnienie pracy w Państwa firmie.

Klient jest dla nas największą wartością. Dbamy o dobre  relacje nie tylko przy realizacji projektów. Słuchamy, analizujemy, proponujemy najlepsze rozwiązania. Dobro klienta jest dla nas celem nadrzędnym, dlatego też nasza oferta zawiera produkty i usługi najwyższej jakości, w przystępnej cenie.
Staramy się, aby nasze produkty spełniały oczekiwania użytkowników, były proste w obsłudze a jednocześnie zawierały wszelkie niezbędne funkcje, jakie wymagane są przez systemy w firmach, do których trafiają.

Udzielamy gwarancji na nasze produkty oraz wykonane usługi.